Beskrivning
Vägglampan Bathlife Ljus passar perfekt över till exempel badrumsspegeln. Lampan monteras direkt på väggen och är anpassad för fast installation.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
|---|---|
| Färg | Svart |
| Bredd | 380, 600 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Effekt/prestanda | 6, 9 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Ljus |
| Sockel | Integrerad LED |
| Produkttyp | Spegelbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 153 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 50 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |


