Bordsdekoration Markslöjd Finn 2st Nötknäppare i Keramik ink LED-värmeljus
399 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Finn 2st Nötknäppare i Keramik ink LED-värmeljus
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
FINN Table Decoration 2-Set White B/O
Finn bordsdekoration från Markslöjd. Bordsdekoration i 2-set med vita keramik soldater. Inkluderat LED värmeljus med On/Off brytare ch timer. Timer 8h on 16h off. Drivs med 2xCR2032 batterier. Batterier ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 706344 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Höjd | 220 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Material | Ceramic |
| Sockel | Fixed LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja, Diod/LED |
| Kollektion | Jul |
| Bredd | 9,5 cm |
| Serie | Finn |
| Djup | 11 cm |
| Effekt/prestanda | 0,1 kW |
| Höjd | 22 cm |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| EAN-nr | 7330024615915 |

