


Välj Färg
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ciro väggspot i metall från Markslöjd. Strömbrytare/dimmer på väggplattan. GU10 lamphållare för max 35W halogen eller motsvarande i LED. 2 m sladd. Ljuskälla medföljer ej.
Material skärm: Metall
Färg skärm: Vit
Färg skärm: Vit
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Färg | Svart, Vit |
| Längd | 70 mm |
| Bredd | 145 mm |
| Diameter | 70 mm |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Kabelfärg | Transparent |
| Anslutning | Väggkontakt |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Ciro |
| Sockel | GU10 |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 140 mm |
