Glasboll Gnosjö Konstsmide Ängel Merry Christmas LEDH: 180 mm
174 kr
30 dagars prisgaranti

Ängel Merry Christmas LED
H: 180 mm
174 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Glasboll med varmvita LED-lampor från Gnosjö Konstsmide. Drivs med 3xAA batterier. Har timer på 6h.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3393-300 |
| Färg | Silver |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 180 mm |
| Bredd | 110 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Juldekoration |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Djup | 110 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318303393303 |


