Fönsterlampa Aneta ParisBeige
Rek. pris 599 kr
449 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Paris
Beige
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Paris fönsterlampa är tillverkad i en högblank sandfärg Den vintageinspirerade designen passar perfekt in i såväl klassiska som moderna inredningar och blir en elegant detalj på ditt skrivbord eller sängbord.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Paris fönsterlampa är tillverkad i en högblank sandfärg Den vintageinspirerade designen passar perfekt in i såväl klassiska som moderna inredningar och blir en elegant detalj på ditt skrivbord eller sängbord.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 15331-02 |
| Effekt | 30 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Beige |
| Bredd | 150 mm |
| Kabellängd | 4 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 170 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 30 W |
| Serie | Paris |
| Sockel | E27 |
| Typ | Fönsterlampa |
| Vikt | 0,4 kg |
| Längd | 150 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7041661277762 |



