Beskrivning
Taklampa Markslöjd Rocco 1L är en snygg vägglampa i antikfärgad metall med riktbar skärm. Lampan har en 2 m svart kabel med brytare på sladden och monteras med bygel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 107853 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Antik |
| Bredd | 180 mm |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Utförande | Vägglampa |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Rocco |
| Sockel | GU10 |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 145 mm |
| Vikt | 0,33 kg |
| EAN-nr | 7330024587298 |

