Spotlight Hide-a-lite Comfort Track Maxi25W 60G Vit
4 880 kr
30 dagars prisgaranti

Comfort Track Maxi
25W 60G Vit
4 880 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Spotlight Hide-a-lite Comfort Track Maxi har en hög ljuskomfort, strålande ljuskvalité paketerat i snygg design. Det är en stilren, nätt och energieffektiv LED-armatur med halogenkaraktär utrustad med Hide-a-lites unika Comfortlins för bästa ljuskomfort. Spotlighten har ett enkelt formspråk där funktionen gör designen. Den speciella utformningen av kylflänsen tillför armaturen ett snyggt mönster samtidigt som den kyler armaturen på ett effektivt sätt, och därför har armaturen också ett integrerat fas-dimringsbart drivdon. Universaladapter för montage i de flesta 3-fas skensystem.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Spotlight Hide-a-lite Comfort Track Maxi har en hög ljuskomfort, strålande ljuskvalité paketerat i snygg design. Det är en stilren, nätt och energieffektiv LED-armatur med halogenkaraktär utrustad med Hide-a-lites unika Comfortlins för bästa ljuskomfort. Spotlighten har ett enkelt formspråk där funktionen gör designen. Den speciella utformningen av kylflänsen tillför armaturen ett snyggt mönster samtidigt som den kyler armaturen på ett effektivt sätt, och därför har armaturen också ett integrerat fas-dimringsbart drivdon. Universaladapter för montage i de flesta 3-fas skensystem.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | E7433096 |
| Effekt | 25 W |
| Färg | Vit |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Energieffektivitet | A+ |
| Montering | Utanpåliggande |
| Kategori | LED |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Spotlight |
| Diameter | 90 mm |
| Höjd | 165 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 150 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 60 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Serie | Comfort |
| Typ | Spotskena |
| Vikt | 1,7 kg |
| Bredd | 90 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971123394 |

