Spotlight Hide-a-lite Comfort Track Mega35W 36G Svart
5 100 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spotlight Hide-a-lite Comfort Track Mega är en stilren, nätt och energieffektiv LED-armatur med halogenkaraktär utrustad med Hide-a-lites unika Comfortlins för bästa ljuskomfort. Den har ett enkelt formspråk där funktionen gör designen. Den speciella utformningen av kylflänsen tillför armaturen ett snyggt mönster samtidigt som den kyler armaturen på ett effektivt sätt, och därför har armaturen också ett integrerat fas-dimringsbart drivdon. Universaladapter för montage i de flesta 3-fas skensystem.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Spotlight Hide-a-lite Comfort Track Mega är en stilren, nätt och energieffektiv LED-armatur med halogenkaraktär utrustad med Hide-a-lites unika Comfortlins för bästa ljuskomfort. Den har ett enkelt formspråk där funktionen gör designen. Den speciella utformningen av kylflänsen tillför armaturen ett snyggt mönster samtidigt som den kyler armaturen på ett effektivt sätt, och därför har armaturen också ett integrerat fas-dimringsbart drivdon. Universaladapter för montage i de flesta 3-fas skensystem.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | E7400228 |
| Effekt | 35 W |
| Färg | Svart |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Energieffektivitet | A+ |
| Montering | Utanpåliggande |
| Kategori | LED |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Spotlight |
| Diameter | 90 mm |
| Höjd | 165 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 150 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 36 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Serie | Comfort |
| Typ | Spotskena |
| Vikt | 1,7 kg |
| Bredd | 90 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971124285 |

