Solcellsdekoration Star Trading SalonaBlå
Rek. pris 199 kr
159 kr
99 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Salona
Blå
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcellsdekoration Star Trading Salona är en solcellsdekoration med målad dekor i form av en blomma och insekt. Den lyser upp fint i trädgården eller på balkongen under mörkret.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsdekoration Star Trading Salona är en solcellsdekoration med målad dekor i form av en blomma och insekt. Den lyser upp fint i trädgården eller på balkongen under mörkret.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 481-28 |
| Effekt | 0,03 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Blå |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 140 mm |
| Diameter | 140 mm |
| Höjd | 440 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glass/Metall |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Salona |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcellsdekoration |
| Vikt | 0,43 kg |
| Bredd | 140 mm |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482041593 |

