Blockljus Star Trading May 3-pack 10/12,5/15 cm
Rek. pris 239 kr
198 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
42 kr
May 3-pack 10/12,5/15 cm
198 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Blockljus Star Trading May 3-pack 10/12,5/15 cm är ett 3-pack vaxljus med en marmorerad vit yta och varmvitt sken. De är 10, 12,5 och 15 cm höga. Fjärrkontroll med funktioner för timer och för ljusläge.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Blockljus Star Trading May 3-pack 10/12,5/15 cm är ett 3-pack vaxljus med en marmorerad vit yta och varmvitt sken. De är 10, 12,5 och 15 cm höga. Fjärrkontroll med funktioner för timer och för ljusläge.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 064-63 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 150 mm |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Ljus |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Serie | Flamme Rustic |
| Ström | 0,02 A |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 4,5 V |
| Vikt | 0,5385 kg |
| Bredd | 75 mm |
| Djup | 75 mm |
| Effekt | 0,09 W |
| Effekt/prestanda | 0,09 W |
| Diameter | 75 mm |
| EAN-nr | 7391482047243 |






