
Avfallskorgar Beslag Design Select3 st Korgar & 1 st Lock
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 499 kr
1 199 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
3 st Korgar & 1 st Lock

Select
3 st Korgar & 1 st Lock
1 199 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Avfallskorgar Beslag Design Select har en bottenmonterad släde som gör att hinkarna kan dras ut smidigt ur skåpet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Avfallskorgar Beslag Design Select har en bottenmonterad släde som gör att hinkarna kan dras ut smidigt ur skåpet.
Innehåller 2 st 13 l hinkar + 1 st 6 l hink och har en bottenmonterad stabil släde som gör att hinkarna kan dras ut ur skåpet. Försedd med 1st lock för att hålla lukten borta.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210003406 |
| Färg | Grå |
| Djup | 460 mm |
| Utförande | 3 st Korgar & 1 st Lock |
| Höjd | 365 mm |
| Bredd | 315 mm |
| EAN-nr | 7350005367374 |
