
Avfallskorgar Beslag Design Select2 st Korgar & 1 Lock med Utdragsarm
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 1 799 kr
1 688 kr
1 439 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
2 st Korgar & 1 Lock med Utdragsarm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Avfallskorgar Beslag Design Select har en bottenmonterad släde som gör att hinkarna kan dras ut smidigt ur skåpet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Avfallskorgar Beslag Design Select har en bottenmonterad släde som gör att hinkarna kan dras ut smidigt ur skåpet.
Innehåller 2 st 17 l hinkar och har en bottenmonterad stabil släde som gör att hinkarna kan dras ut ur skåpet med medföljande utdragsarm som monteras i luckan. Försedd med 1st lock för att hålla lukten borta.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210003428 |
| Färg | Grå |
| Djup | 460 mm |
| Utförande | 2 st Korgar & 1 Lock med Utdragsarm |
| Höjd | 365 mm |
| Bredd | 315 mm |
| EAN-nr | 7350005362874 |
