
Avfallskorgar Beslag Design Select2 st Korgar & 1st Lock
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 559 kr
1 247 krSpara 20 %Kampanj50 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
2 st Korgar & 1st Lock

Select
2 st Korgar & 1st Lock
1 247 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Avfallskorgar Beslag Design Select har en bottenmonterad släde som gör att hinkarna kan dras ut smidigt ur skåpet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Avfallskorgar Beslag Design Select har en bottenmonterad släde som gör att hinkarna kan dras ut smidigt ur skåpet.
Innhåller 2st 17l hinkar och har en bottenmonterad stabil släde som gör att hinkarna kan dras ut ur skåpet. Försedd med 1st lock för att hålla lukten borta. .
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210003402 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 365 mm |
| Bredd | 315 mm |
| Utförande | 2 st Korgar & 1st Lock |
| Djup | 460 mm |
| EAN-nr | 7350005367275 |
