Bänk Hillerstorp Valletta
4 395 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Valletta är en grålaserad bänk från Hillerstorp. Tillverkad av FSC-märkt kärnfuru.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 6839185 |
| Färg | Grå |
| Kollektion | Days |
| Djup | 395 mm |
| Utförande | Utan ryggstöd |
| Höjd | 425 mm |
| Längd | 1850 mm |
| Material | Furu |
| Serie | Valletta |
| Produkttyp | Bänk |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| EAN-nr | 7319076839852 |





