Adventsstjärna Markslöjd Marigold Pendant Star 60 cmVit
549 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Adventsstjärna Markslöjd Marigold Pendant Star 60 cm är en hängande dekoration med en vacker skärm. Stjärnan har en diameter på 60 cm och en 3,5 m lång vit kabel med brytare på sladden. Max 1x25W. E14-sockel.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Adventsstjärna Markslöjd Marigold Pendant Star 60 cm är en hängande dekoration med en vacker skärm. Stjärnan har en diameter på 60 cm och en 3,5 m lång vit kabel med brytare på sladden. Max 1x25W. E14-sockel.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 705309 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | E14 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Produkttyp | Adventsstjärna |
| Material | Plast |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,52 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Serie | Marigold |
| Djup | 180 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330024589896 |
