Dekorationsfigur Star Trading Merry Pal Apa
Rek. pris 359 kr
309 kr
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
42 kr
Merry Pal Apa
309 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Det är omöjligt att inte bli glad av denna söta julapa som snurrar runt och spelar "Jingle Bell". Dekorera med denna söta figur till jul. När denna batteridrivna produkt är påslagen trycker man lätt på armen och då snurrar och spelar apan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Det är omöjligt att inte bli glad av denna söta julapa som snurrar runt och spelar "Jingle Bell". Dekorera med denna söta figur till jul. När denna batteridrivna produkt är påslagen trycker man lätt på armen och då snurrar och spelar apan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 993-25 |
| Färg | Beige |
| Höjd | 200 mm |
| Bredd | 190 mm |
| Djup | 170 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Polyester |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Merry Pal |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,34 kg |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482059710 |

