


Bordslampa MarkslöjdNicci Vit/Grå
470 kr 769 kr
Spara 39 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Nicci bordslampa från Markslöjd. Fot i keramik, skärm i textil. Liten lamphållare (E14). Max 40W glödlampa eller motsvarande styrka i halogen, lågenergi eller LED. Strömbrytare på sladden.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 106449 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 405 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Kabelfärg | Vit |
| Anslutning | Väggkontakt |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Keramik |
| Serie | Nicci |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 190 mm |
| Bredd | 190 mm |
| EAN-nr | 7330024559615 |
