Beskrivning
Coco är en vägglampa designad av James & Thedin för Markslöjd. Lampan har ett ställbart huvud med detaljer i antik mässing. 2 m sladd med strömbrytare.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 106873 |
| Färg | Svart/Mässing |
| Bredd | 80 mm |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Kabelfärg | Transparent |
| Anslutning | Väggkontakt |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | Halogen |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Coco |
| Sockel | GU10 |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 330 mm |
| Höjd | 330 mm |
| EAN-nr | 7330024567436 |



