Solcellslampa Star Trading Gnomy Med Kikare
Rek. pris 259 kr
192 kr
135 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Gnomy Med Kikare
135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trädgårdstomte med kikare i beach style. Laddar med hjälp av solenergi på dagen och lyser upp på natten.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Trädgårdstomte med kikare i beach style. Laddar med hjälp av solenergi på dagen och lyser upp på natten.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 481-30 |
| Effekt | 0,06 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Flerfärgad |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 12 mm |
| Höjd | 22 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Gnomy |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcellsdekoration |
| Bredd | 13 mm |
| EAN-nr | 7391482044952 |

