
Avfallskorgar Beslag DesignSelect2 st Korgar & 1st Lock
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 247 kr1 559 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Utförande
Beskrivning
Avfallskorgar Beslag Design Select har en bottenmonterad släde som gör att hinkarna kan dras ut smidigt ur skåpet.
Innhåller 2st 17l hinkar och har en bottenmonterad stabil släde som gör att hinkarna kan dras ut ur skåpet. Försedd med 1st lock för att hålla lukten borta. .
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 210003402 |
| Färg | Grå |
| Djup | 460 mm |
| Utförande | 2 st Korgar & 1st Lock |
| Bredd | 315 mm |
| Höjd | 365 mm |
| EAN-nr | 7350005367275 |

