
Bländskydd Beslag Design LED LD8101
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
285 kr
228 krSpara 20 %Kampanj70 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

LED LD8101
228 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Bländskydd Beslag Design LED LD8101 passar alla Beslag Designs Led-strips med tejp.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973512 |
| Färg | Vit |
| Djup | 16 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Plast |
| Typ | Bländskydd |
| Vikt | 0,04 kg |
| Bredd | 16 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180004756 |

