
Drivdon Beslag Design SLIM 75/24D 75W micro24
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 849 kr
1 479 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

SLIM 75/24D 75W micro24
1 479 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Drivdon från Beslag Design är en enhet som kan användas till LED-strip och LED-spot och är dimbar på sekundär sidan.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Drivdon från Beslag Design är en enhet som kan användas till LED-strip och LED-spot och är dimbar på sekundär sidan.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 992685 |
| Effekt | 75 W |
| Färg | Vit |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 17 mm |
| Höjd | 305 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Plast |
| Typ | Drivdon |
| Vikt | 2,5 kg |
| Bredd | 30 mm |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180011921 |
