Solcellsdekoration Star Trading Flamingo
Rek. pris 329 kr
259 kr
135 krSpara 48 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Flamingo
135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcellsdekoration Star Trading Flamingo är en elegant solcellspinne dekorerad med en flamingo på toppen. Den lyser upp och ger ifrån sig ett fint sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsdekoration Star Trading Flamingo är en elegant solcellspinne dekorerad med en flamingo på toppen. Den lyser upp och ger ifrån sig ett fint sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 480-75 |
| Effekt | 0,06 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Rosa |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 80 mm |
| Diameter | 210 mm |
| Höjd | 800 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Flamingo |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcellsdekoration |
| Vikt | 0,48 kg |
| Bredd | 210 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 kW |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482027788 |

