
Källsorteringskärhållare Beslag DesignHide 600 HeroMörkgrå
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 479 kr1 859 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Källsortering Beslag Design Hide 600 Hero är en praktisk källsortering. Med sitt unika topplock över hinkarna får man samma exklusiva intryck som lådan har med dess kvadratiska form. Topplocket är enkelt att hålla rent och utformat så hinken för organisk återvinning skall få den luftcirkulation som behövs. Sorteringen passar Blum Legra F-låda och Grass Vionaro-låda H249 samt trälådor.
Varumärke
Beskrivning
Källsortering Beslag Design Hide 600 Hero är en praktisk källsortering. Med sitt unika topplock över hinkarna får man samma exklusiva intryck som lådan har med dess kvadratiska form. Topplocket är enkelt att hålla rent och utformat så hinken för organisk återvinning skall få den luftcirkulation som behövs. Sorteringen passar Blum Legra F-låda och Grass Vionaro-låda H249 samt trälådor.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 210004697 |
| Produkttyp | Källsortering |
| Färg | Mörkgrå |
| Bredd | 420 mm |
| Höjd | 305 mm |
| Djup | 230 mm |
| EAN-nr | 7316180014052 |
