
Källsorteringskärhållare Beslag Design Select Basic Hero
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
819 kr
679 krSpara 17 %Kampanj46 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Select Basic Hero
679 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Källsortering Beslag Design Select Basic Hero är en instegsmodell för källsortering som passar alla lådtyper i 450 mm djup. Hero är unik behållare för påsar med organiskt matavfall. Den luftiga utformningen ventilerar påsen och minimerar fukt och odör. Den levereras med 1 lock och 1 avdelare.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Källsortering Beslag Design Select Basic Hero är en instegsmodell för källsortering som passar alla lådtyper i 450 mm djup. Hero är unik behållare för påsar med organiskt matavfall. Den luftiga utformningen ventilerar påsen och minimerar fukt och odör. Den levereras med 1 lock och 1 avdelare.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210003441 |
| Färg | Mörkgrå |
| Typ | Källsortering |
| Djup | 450 mm |
| Höjd | 325 mm |
| Bredd | 290 mm |
| EAN-nr | 7316180014243 |
