Positionsfåtölj Hillerstorp Bullerö Vit
3 449 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Positionsfåtölj Bullerö Vit är trendriktigt vit samt formgiven enligt klassisk skandinavisk möbeltradition. Bullerö är ställbar för komfortens skull, hopfällbar av praktiska skäl, trendigt vit samt formgiven enligt klassisk skandinavisk möbeltradition. Bullerö tillverkas av FSC™-märkt kärnfuru i vit lasyr.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Positionsfåtölj Bullerö Vit är trendriktigt vit samt formgiven enligt klassisk skandinavisk möbeltradition. Bullerö är ställbar för komfortens skull, hopfällbar av praktiska skäl, trendigt vit samt formgiven enligt klassisk skandinavisk möbeltradition. Bullerö tillverkas av FSC™-märkt kärnfuru i vit lasyr.
Dokument
Recensioner
EwaVerifierad köpare
för 2 år sedanEn snygg trä positionsstol Och fina dynor
Eva OVerifierad köpare
för 7 år sedanBättre stol än förvntat
Karl G LVerifierad köpare
för 7 år sedanSköna att sitta i även utan dynor!
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 38411077 |
| Kollektion | Småland |
| Färg | Vit |
| Djup | 640 mm |
| Höjd | 1080 mm |
| Material | Furu |
| Sittdjup | 460 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Serie | Bullerö |
| Produkttyp | Stol |
| Bredd | 640 mm |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Ja |
| EAN-nr | 7319073841773 |







