Trädgårdsfåtölj Hillerstorp Visby Klassisk Vit Trästol
2 895 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fåtölj Visby Vit är en möbel med klassisk uttrycksfull design. Tillverkad i FSC-certifierad kärnfuru. En möbel med klassisk uttrycksfull design. Fungerar utmärkt som matgrupp eller som ett rent smycke i trädgården.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Fåtölj Visby Vit är en möbel med klassisk uttrycksfull design. Tillverkad i FSC-certifierad kärnfuru. En möbel med klassisk uttrycksfull design. Fungerar utmärkt som matgrupp eller som ett rent smycke i trädgården.
Fördelar: Trädgårdsfåtölj Hillerstorp Visby Klassisk Vit Trästol
- Tillverkad i FSC-certifierad kärnfuru
- Klassisk uttrycksfull design
- Passar både som matgrupp och trädgårdssmycke
Dokument
Recensioner
DennisVerifierad köpare
för 2 år sedanDen kom på utsatt tid och uppfyllde mina kracv.
+ Bra att sitta i
- Inga
Bernt TVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygg & välgjord fåtölj
+ Bra kvalitet
Hermine P S P LVerifierad köpare
för 7 år sedanAnders G O FVerifierad köpare
för 7 år sedanBra men inte perfekt rygg vinkel
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 230177 |
| Kollektion | Småland |
| Färg | Vit |
| Djup | 610 mm |
| Höjd | 870 mm |
| Material | Furu |
| Sittdjup | 470 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Serie | Visby |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Bredd | 620 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319072301773 |

