Adventsstjärna Star Trading AliceVit
Rek. pris 309 kr
270 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
42 kr
Alice
Vit
270 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Batteridriven stjärna med dekorativa mönster. Avsedd för utomhusbruk. Stjärnan har 12 stycken LED-ljuskällor. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när dekoration ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven stjärna med dekorativa mönster. Avsedd för utomhusbruk. Stjärnan har 12 stycken LED-ljuskällor. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när dekoration ska lysa.
Recensioner
L. ZVerifierad köpare
för 4 månader sedanVackert sken och bra med timer
+ Den lyser jättefint
- Inget
Irmelin LVerifierad köpare
för 5 månader sedanRöda pappret för tjock, släpper inte genom det svaga ljuset av batterierna. Batteriehållaren dålig konstruerad, de sitter inte fast då spiralen är för kort och har för lite spänning! Den hänger i vägen och skymmer stjärnan! E dålig konstruktion på alla sätt!
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 505-01 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 12 st |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Vikt | 0,2 kg |
| Effekt | 0,036 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Alice |
| Effekt/prestanda | 0,036 W |
| EAN-nr | 7391482023995 |



