Rullsoffa Hillerstorp Gotland
8 795 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Gotland rullsoffa med två sittplatser och ett bord emellan i vitalserad furu. Formgivningen andas retro, men designinslagen är av senaste snitt. Gotland tillverkeras av FSC-certifierad kärnfuru.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Gotland rullsoffa med två sittplatser och ett bord emellan i vitalserad furu. Formgivningen andas retro, men designinslagen är av senaste snitt. Gotland tillverkeras av FSC-certifierad kärnfuru.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 1761177 |
| Färg | Vit |
| Kollektion | Småland |
| Djup | 780 mm |
| Höjd | 780 mm |
| Material | Furu |
| Sittdjup | 510 mm |
| Sitthöjd | 315 mm |
| Serie | Gotland |
| Typ | Rullsoffa |
| Bredd | 2080 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 2 |
| EAN-nr | 7319071761172 |


