Soffa Hillerstorp Visby Vit
4 395 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Soffa Visby Vit är en möbel med klassisk uttrycksfull design. Tillverkad i FSC-certifierad kärnfuru. En möbel med klassisk uttrycksfull design. Fungerar utmärkt som matgrupp eller som ett rent smycke i trädgården.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Soffa Visby Vit är en möbel med klassisk uttrycksfull design. Tillverkad i FSC-certifierad kärnfuru. En möbel med klassisk uttrycksfull design. Fungerar utmärkt som matgrupp eller som ett rent smycke i trädgården.
Dokument
Recensioner
DennisVerifierad köpare
för 2 år sedanDEn kom på utsatt tid och uppfyllde mina ktav
+ Bekväm
- Inga
Bernt TVerifierad köpare
för 5 år sedanSnyggt & välgjort
+ Snyggt
Carl EVerifierad köpare
för 7 år sedanÄn så länge bra och stabil. Håller man bara efter den och ställer in den på vintern ska fet nog bli bra. Prisvärd jämfört med mycket annat jag tittat på.
+ Pris
- Dyra kuddar att köp till
Hermine P S P LVerifierad köpare
för 7 år sedanGedigen möbel. Med gott om plats för fikagäster.
Alexander CVerifierad köpare
för 7 år sedanKöpte hela gruppen och det är en prydnad i vår trädgård
Anders G O FVerifierad köpare
för 7 år sedanBra kommer nog att funka.
Eva R JVerifierad köpare
för 8 år sedanFin soffa till ett relativt billigt pris
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 230377 |
| Färg | Vit |
| Kollektion | Småland |
| Djup | 610 mm |
| Höjd | 870 mm |
| Material | Furu |
| Sittdjup | 470 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Serie | Visby |
| Produkttyp | Soffa |
| Bredd | 1600 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 3 |
| EAN-nr | 7319072303777 |




