Trädgårdssoffa Hillerstorp Bullerö Vit, Träsoffa Utomhus för 4 Sittplatser
5 295 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Soffa Bullerö Vit är trendriktigt vit samt formgiven enligt klassisk skandinavisk möbeltradition. Bullerö tillverkas av FSC-märkt kärnfuru i vit lasyr.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Soffa Bullerö Vit är trendriktigt vit samt formgiven enligt klassisk skandinavisk möbeltradition. Bullerö tillverkas av FSC-märkt kärnfuru i vit lasyr.
Fördelar: Trädgårdssoffa Hillerstorp Bullerö Vit, Träsoffa Utomhus för 4 Sittplatser
- Tillverkad av FSC-märkt kärnfuru
- Trendriktig vit lasyr
- Formgiven enligt skandinavisk möbeltradition
Dokument
Recensioner
Michaela AVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg men något svajig i mitten. Man måste sätta sig ner försiktigt.
+ Fin enligt bild
- Svajig struktur i mitten
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 3840377 |
| Färg | Vit |
| Kollektion | Småland |
| Djup | 750 mm |
| Höjd | 780 mm |
| Material | Furu |
| Sittdjup | 500 mm |
| Sitthöjd | 320 mm |
| Serie | Bullerö |
| Typ | Soffa |
| Bredd | 1850 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| EAN-nr | 7319073840370 |

