Diskbänk Nordic Tech Rubin NR 801 Vändbar med Dubbel Diskho och Avrinningsyta
Rek. pris 3 545 kr
2 307 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Rubin NR 801 Vändbar med Dubbel Diskho och Avrinningsyta
2 307 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Rubin NR 801 från Nordic Tech är en diskbänk med två 330 mm vaskar med avställningsyta för 800 mm skåp. NR 801 levereras komplett med korgventil och vattenlås. NR 801 monteras på förekommande sätt som inbyggnad, undermontering, underlimning samt isvetsning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Rubin NR 801 från Nordic Tech är en diskbänk med två 330 mm vaskar med avställningsyta för 800 mm skåp. NR 801 levereras komplett med korgventil och vattenlås. NR 801 monteras på förekommande sätt som inbyggnad, undermontering, underlimning samt isvetsning.
Fördelar: Diskbänk Nordic Tech Rubin NR 801 Vändbar med Dubbel Diskho och Avrinningsyta
- Vändbar för flexibel installation
- Dubbel diskho för effektiv diskning
- Inkluderar avrinningsyta för praktisk användning
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | NR801 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Vändbar |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad/Underlimning/Undermontering |
| Bredd | 1180 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 480 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Ja |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Rubin |
| Låddjup | 175 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
| EAN-nr | 7350026780176 |
