Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic G 600 med Korgventil Centrerad
fr.5 835 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic G 600 med Korgventil Centrerad är en elegant, heltäckande diskbänk med en stor och en liten disklåda. Disklådorna är centrerade och diskbänken levereras med två korgventiler och ett kranhål. Dessutom har diskbänken maunella ventiler, bräddavlopp i den ena lådan och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic G 600 med Korgventil Centrerad är en elegant, heltäckande diskbänk med en stor och en liten disklåda. Disklådorna är centrerade och diskbänken levereras med två korgventiler och ett kranhål. Dessutom har diskbänken maunella ventiler, bräddavlopp i den ena lådan och vattenlås.
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Stor låda till höger, Stor låda till vänster |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 1800 mm |
| Djup | 600 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Atlantic |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Heltäckande Diskbänk |
